Центр розвитку туризму та гостинності
 
Центр розвитку туризму та гостинності Університету митної справи та фінансів створено за підтримки Департаменту економічного розвитку Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

 

План роботи центру розвитку туризму та гостинності на 2020-2021 рр.

Звіт про роботу центру розвитку туризму та гостинності за грудень 2019 - грудень 2020 рр.

 

туризму

Директор Центру розвитку туризму та гостинності - Сайгак Єлизавета Леонідівна, заступник розробника турів, туристичний оператор «Аккорд-тур».

Координатори програм Центру від кафедри міжнародних економічних відносин, регіональних студій та туризму – професор кафедри М.В. Корнєєв, доцент кафедри Бойко З.В., доцент кафедри К.М. Горб, доцент кафедри Горожанкіна Н.А., доцент кафедри Колісниченко Т.О., доцент кафедри Небаба Н.О., доцент кафедри Разінькова М.Ю.; від кафедри готельно-ресторанної справи та товарознавства – професор кафедри Чириченко Ю.В., доцент кафедри Бакіров М.П., доцент кафедри Язіна В.А.


Положення про Центр розвитку туризму та гостинності

Звіт роботи Центру розвитку туризму та гостинності за 2019 рік

 

Діяльність Центру здійснюється у таких напрямах:
-  просування туризму та готельно-ресторанного бізнесу як засобу економічного розвитку;
-  орієнтація на потреби бізнесу в розвитку;
-  налагодження взаємозв’язків між органами публічної влади, науковою та бізнес-спільнотою у забезпеченні економічного зростання, надання широкого спектру послуг підтримки розвитку туристичного та готельно-ресторанного бізнесу;
-  формування громадської думки про туризм та гостинність;
-  організація регіональних, національних та міжнародних заходів на базі Університету (конференції, семінари, тренінги);
-  забезпечення співпраці з підприємствами сфери туризму в Україні та зарубіжних країнах масового туризму з метою проведення практики і стажування, отримання досвіду роботи в реальних професійних умовах;
-  встановлення партнерських відносин з закладами вищої освіти, що готують фахівців для сфери туризму, організація освітніх турів,
- встановлення партнерських відносин із підприємствами сфери туризму та гостинності, організація виїзних занять, захисту проектів, практичної підготовки з подальшим працевлаштуванням.


Партнерами Центру розвитку туризму та гостинності є:
- Департамент економічного розвитку Дніпропетровської ОДА (укладено меморандум);
- Комунальне підприємство «Агентство Розвитку Дніпра» Дніпровської міської ради;
- Комунальне підприємство «Молодіжний центр міжнародного партнерства, позашкільної та неформальної освіти «Освіторіум» Дніпровської обласної ради»;
- Туристичний інформаційний центр, м. Дніпро;
- Туристичний оператор «AccordTour»;
- Туристичний центр «Риба Андрій»;
- Туристичний оператор «Золоті подорожі»;
- Туристичний оператор «OldiTravel»;
- Туристичний оператор «Anextour»;
- Туристична фірма «RouteUp»;
- Ініціативні туроператори;
- Туристичні агентства;
- Рекрутингова компанія «Академія туризму»;
- Готельно-розважальні комплекси «Лавина», «Остров Рівер Клаб», «GoodZone», «Козацький хутір Галушківка» тощо.

Центром організовано навчальний курс «Супроводжуючий туристичних груп». До викладання залучені фахівці туроператора «Аккорд-тур» та туристичного центру «Риба Андрій».

Програма навчального курсу «Супроводжуючий туристичних груп»
Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/9w2TYbfYYQzWxg8N7

 

изображение viber 2020 07 14 17 19 35

 

Сторінка Центру розвитку туризму та гостинності у мережі Facebook: https://www.facebook.com/tourism.umsf/

Контакти: Сайгак Єлизавета, saigakelizaveta@umsf.dp.ua, elizaveta.saihak@gmail.com
м. Дніпро, вул. В. Вернадського 2/4, каб. № 306; тел. (056) 756-05-60, (050) 021-04-05, (096) 887-53-08

Центр журналістики та медіакомунікацій

 

Директор центру - Павленко Микола Іванович, заслужений журналіст України

Положення про Центр

 

Партнерами Центру журналістики та медіакомунікацій є:

 • Дніпропетровська обласна організація Національної спілки журналістів України; 
 • Центр інформаційних дослідженьта ресурсних послуг «Меридіан» (Львів); 
 • Редакція газети «Вісті Придніпров’я»;
 • Редакція газети «Днепр вечерний»;
 • Інформаційне агентство «МОСТ-Днепр»;
 • Телерадіокомпанія «Нова» (канал ОТВ);
 • Телерадіокомпанія «Регіон» (канал D1).


Основні напрями діяльності:

 1. Сприяння розвитку та підвищення якості професійних навичок як працюючих фахівців у галузі соціальних комунікацій та журналістики, так і студентів, зацікавлених в отриманні та підтримці знань у галузі медіа, з метою консолідації медіаініціатив, поширення ідей медіакритики, фактчекінгу, протистояння інформаційними впливам.
 2. Участь в освітніх та медіа програмах і проектах, у тому числі, у разі наявності програм і можливостей, обмін студентами, аспірантами і викладачами.
 3. Сприяння в отриманні місць практик у різних компаніях, пов’язаних із журналістикою та медіакомунікаціями в Україні для студентів Університету.
 4. Організація регіональних, національних та міжнародних заходів на базі Університету (конференції, семінари, тренінги).
 5. Створення спільноти професійних журналістів, які б на паритетних основах обмінювалися досвідом, обговорювали дискусійні питання професійного спрямування, працювали над удосконаленням професійних навичок та дотриманням високих стандартів журналістики.
 6. Сприяння розвитку співробітництва у сфері журналістики, медіакомунікацій, вищої освіти і культури, науково-технічного співробітництва, створення платформи для взаємодії у галузі соціальних комунікацій.
 7. Співпраця з донорськими організаціями з метою залучення грантів та технічної допомоги, залучення студентів до участі у грантових програмах.
 

Сторінка Центру журналістики та медіакомунікацій у мережі Facebook

Координатор програм Центру журналістики та медіакомунікацій Дрешпак Валерій Михайлович: dreshpak.ucf@gmail.com, узвіз Крутогірний, 8, к. 505

 

 журн

Центр інформаційних технологій

Дата відкриття Центру - 29 листопада 2019 р.

Директор Центру - Афонін Сергій Васильович, голова правління ГО «Міжнародна асоціація бізнесу та стартапів».

Положення про Центр

Потенційними партнерами Центру інформаційних технологій Університету митної справи та фінансів є провідні ІТ компанії, компанії з забезпечення програмними та апаратними засобами захисту інформації, навчальні заклади, громадські організації.
Діяльність Центру здійснюється у таких напрямах: підвищення комп’ютерної грамотності населення, забезпечення всебічного розвитку і функціонування системи освіти в галузі комп’ютерної освіти та інформаційних технологій у сфері розробки програмного забезпечення та систем захисту інформації.
 
Основні функції центру полягають у реалізації просвітницького проєкту, спрямованого на підвищення грамотності населення у сфері інформаційних технологій, у тому числі:

 

 • здійснення заходів з підвищення рівня комп’ютерної освіти населення;
 • втілення у практику освіти фахівців у галузі інформаційних технологій в Україні програм підвищення рівня знань та практичних навичок в галузі веб програмування, WEB та графічного дизайну, електронної комерції, SEO систем, систем захисту інформації, програмування, технологій баз даних тощо;
 • підготовка кваліфікованих фахівців для проведення освітніх заходів в галузі комп’ютерних технологій та захисту інформації;
 • наукового та методологічного співробітництва з ГО «Міжнародна асоціація бізнесу та стартапів» та партнерами Центру;
 • удосконалення сумісно з партнерами Центру та партнерами-роботодавцями освітньо-професійних програм навчання студенів галузі знань 12-Інформаційниі технології з урахуванням сучасних тенденцій та вимог до фахівців в галузі інформаційних технологій.Контакти

0991939600 – Офіс IT Академії IABS

0679755115 – Ульяновська Юлія Вікторівна
Центр розвитку аудиту

 

Центр розвитку аудиту відкрито 10 червня 2019 року у співробітництві зі Східним офісом Державної аудиторської служби України на базі Університету митної справи та фінансів (УМСФ). Начальник Східного офісу Держаудитслужби Олександр Володимирович Васильєв та ректор УМСФ Дмитро Олександрович Бочаров підписали відповідний меморандум та обговорили напрями подальшої співпраці.

 

Директор центру -  Вакульчик Олена Михайлівна, доктор економічних наук, професор, завідуюча кафедрою обліку, аудиту, аналізу і оподаткування УМСФ

 

Положення про Центр
План роботи Центру на 2020-2021 рр.

Звіт роботи Центру за 2019-2020 рр.

 


Партнерами центру розвитку аудиту є:

-    Східний офіс Держаудитслужби;
-    ТОВ «Аудиторська фірма «Каупервуд»;
-    ТОВ Лабораторія консалтингу «Елькон»;
-    ТОВ Аудиторська фірма «Інсайдер»;
-    ТОВ Аудиторська фірма «ФІНЕМ-КОНСАЛТИНГ»
-    ТОВ «Аудиторська компанія «Конкорд-Профіт»
-    ТОВ «АБ-Центр»
-    ТОВ «Протекнолоджи»

 
Мета діяльності Центру полягає у  теоретичній, методологічній, інформаційній та організаційній підтримці розвитку державного,  незалежного та внутрішнього аудиту в Україні.


Основні напрямки діяльності Центру:
1. Методологічна допомога у підготовці професійного кадрового потенціалу серед студентів УМСФ за спеціалізацією у сфері фінансів, обліку, аудиту і контролю.
2. Проведення спільних науково-методичних заходів (конференцій, круглих столів, семінарів) з актуальних проблем національної економіки, державного фінансового контролю, незалежного аудиту, внутрішньокорпоративного аудиту.
3. Здійснення заходів з профорієнтації та промоції професії обліковця і аудитора та мотивації студентів на побудову професійної кар’єри у сфері фінансів, обліку, аудиту і контролю.


Контакти: м. Дніпро, вул. Володимира Вернадського, 2/4, каб. № 405;

тел. (056) 756-05-61
е-mail: elvak2016@gmail.com

НОВИНИ ЦЕНТРУ

 

У рамках діяльності «Центру розвитку аудиту»

У рамках діяльності «Центру розвитку аудиту»

 


Chencov

First Pro-Rector of the University of Customs and Finance

 • Chentsov Victor V.
 • Academic degree: D.Sc. (History) , D.Sc. (Public Administration)
 • Title: Professor
 • Phone: (056) 745-55-96
  (0562)756-05-14
 • Schedule of personal reception
 • Every Tuesday
 • Hours: 16.00-17.00

Sample image

Pro-Rector for Educational Work of the University of Customs and Finance

 • Garmash Yevgen V.
 • Academic degree: PhD (Law)
 • Title: Associate professor
 • Phone: (056) 756-05-27

Primachenko

Pro-Rector for Science Work of the  University of Customs and Finance

 • Pryimachenko Dmytro V.
 • Academic degree: D.Sc. (Law)
 • Title: Professor
 • Phone:(056) 756-05-04, (056) 756-05-04

Zhir

Pro-Rector for Organizational and Humanitarian Work of the  University of Customs and Finance

 • Zhyr Sergiy Iv.
 • Academic degree: PhD (Physical and Mathematical Sciences)
 • Title: Associate professor
 • Phone: (056) 756-05-69

morozov

Pro-Rector for Administrative and Maintance Work of the  University of Customs and Finance

 • Morozov Mykola O.
 • Phone: (056) 756-05-80

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка Центру кар'єри УМСФ: Facebook

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами