Міжкафедральна навчальна лабораторія ННІ права та міжнародно-правових відносин

Соболь Любов Василівна

Завідувач лабораторії

 

 • Зайченко Олексій Лукич
 • магістр педагогіки, викладач університетів та ВНЗ
 • 756-05-55

Положення про навчальну лабораторію

 

 Міжкафедральну навчальну лабораторію ННІ права та міжнародно–правових відносин створено у березні 2019 року, як правонаступницю лабораторії дізнання в митних органах, яка функціонувала у попередні роки.

Метою діяльності лабораторії є здобуття студентами ННІ права та міжнародно–правових відносин Університету митної справи та фінансів практичних навичок щодо розкриття контрабанди та інших злочинів під час вивчення навчальних дисципліни «Криміналістика»,«Судова експертиза», «Організаційно-правові основи боротьби з контрабандою», «Практикум зі складання процесуальних документів» та інших спеціальних дисциплін, що викладаються, виявлення слідів злочинної діяльності завдяки грамотному використанню пошукової, криміналістичної та спеціальної техніки , яка застосовується при проведенні оперативно-розшукових і слідчих (розшукових) дій для фіксації різних видів матеріальних об’єктів, що мають значення речових доказів для розкриття контрабанди та інших злочинів,оволодіння навичками використання комп’ютерних програм при складанні субєктивного портрету за зовнішніми ознаками опису людини, надання консультацій і практичної допомоги студентам по вивченню теоретичних та відпрацюванню практичних завдань по навчальним програмам дисциплін інституту.

Основними функціями міжкафедральної навчальної лабораторії ННІ права та міжнародно–правових відносин є:

 • забезпечення проведення усіх видів занять та консультацій відповідно навчальним програмам дисциплін кафедри;
 • формування у студентів уяви про значення і місце криміналістики та судової експертизи в системі юридичних наук;
 • використання технічних засобів під час проведення лабораторних робіт;
 • вивчення та впровадження в освітню діяльність новітніх технологій навчання.
 • забезпечення проведення лекцій за допомогою сучасного мультимедійного обладнання.
 • підготовка матеріалів для проведення тестувань та практичних занять
 • участь у науково-дослідній роботі – «Єдиний стандарт каталогізації артефактів як засіб збереження культурної спадщини в умовах збройного конфлікту». Оформлення експозицій Художньої галереї в 3 корпусі УМСФ;
 • виконання реставраційних робіт.
Матеріально-технічна база лабораторії
  До складу лабораторії входить: Лекційні та поточні аудиторії зі стаціонарними мультимедійними комплексами (проектор, ноутбук, та акустична система). Комп’ютери з програмним забезпеченням Тестинг, Фоторобот та ознайомчими програмами різних пристроїв для ідентифікації культурних цінностей (ікони, картини, стародруки, цінні папери, грошові знаки, ювелірні вироби, предмети археології та ін.). Науково-довідкова література. Постійнодіюча галерейная експозиція творів живопису.
   Має у своєму розпорядженні спеціалізоване приміщення для проведення практичних і лабораторних занять, яке відповідно обладнане (криміналістичною, оперативно-розшуковою, фото, аудіо та відеотехнікою, техніко-криміналістичними засобами для виявлення, фіксації, вилучення та дослідження речових доказів), що дозволяє студентам оволодіти сучасними методами, способами та прийомами боротьби зі злочинністю у митній та інших сферах.

 

Відеоматеріали з дисципліни "КРИМІНАЛІСТИКА" в частині демонстрації її можливостей в повсякденнії роботі експертів - криміналістів:

Частина 1: https://youtu.be/7tPL0HhIJtA

Частина 2: https://youtu.be/iLBDDHGc4zA

Частина 3: https://youtu.be/d_5mW8Qs0ro

 

 

 

image001   

Контакти: м. Дніпро, узвіз Крутогірний  8а , н.к. №3, каб. № 307/5, тел. 756-05-55.

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка Центру кар'єри УМСФ: Facebook

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Вы здесь: Головна Загальна інформація Українська мова Про Академію Підрозділи Академії Відділ маркетингу та зв’язків з громадськістю