Реалії співпраці з департаментом соціальної політики ДМР
26 березня 2021 року студенти 3 й 4 курсів, які навчаються за ОП «Соціальне забезпечення», з перших вуст дізнавалися про реформи закладів соціальної сфери, які відбуваються у м. Дніпро. Своєрідну екскурсію оновленими закладами провела начальник управління соціального захисту департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради Максимова Ірина Володимирівна.
 
Під час спілкування студенти не тільки ознайомилися з суттю реформи, а й отримали запрошення на роботу. Приємно було дізнатися, що фахівці із знаннями, що отримуються за ОП «Соціальне забезпечення», справді потрібні місту!
 
Кафедра соціального забезпечення та податкової політики висловлює вдячність за організацію та проведення онлайн заняття департаменту соціальної політики ДМР. Сподіваємося на подальшу співпрацю!
 
Відкриті заняття – постійний обмін досвідом!
29 березня 2021 р. старшим викладачем кафедри соціального забезпечення та податкової політики Александрюк Т.Ю. було проведено відкрите заняття з дисципліни «Податкова система» для студентів, які навчаються за ОП «Соціальне забезпечення». Була розкрита тема «Державна податкова служба України». На лекції були присутні науково-педагогічні працівники кафедри, які отримали змогу перейняти цікавий досвід проведення інтерактивних занять, зокрема методику Mind Maps.
 
Всі учасники заняття відмітили, що дистанційне навчання не стає на заваді цікавому опануванню найрізноманітніших тем.
 
Підвищення викладацької майстерності викладачами кафедри соціального забезпечення та податкової політики
01 квітня 2021 р. доцентом кафедри соціального забезпечення та податкової політики Дулік Т.О. було проведене відкрите заняття з дисципліни «Податкова система» для студентів гр. ЕО-20-1,2 за темою «Податок на додану вартість». У незвичній формі лектор продемонструвала використання інтерактивних методів навчання, таких як Grabaminute, Anitemdescription. Таким та багатьом іншим прийомам науково-педагогічні працівники кафедри навчалися під час стажування в Університеті ім. Альфреда Нобеля. Після лекції відбувся обмін враженнями та порадами щодо організації дистанційного навчання.
 
Сирітство. День з невідомого життя
2 квітня 2021 року студенти другого та третього курсів ОП «Соціальне забезпечення» у межах вивчення дисципліни «Інститути соціального забезпечення» зустрілися з віце-президенткою Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» Світланою Миколаївною Сербіною для обговорення складних та суперечливих питань сирітства в Україні. Учасники зустрічі з перших вуст почули історії зламаної долі чи, навпаки, повернення до нормального життя дітей, які опинилися без батьків. Не зважаючи на онлайн-формат, усі бажаючи змогли отримати відповіді на досить неоднозначні питання соціального сирітства.
 
Дякуємо пані Світлані за «живі» історії, матеріал для роздумів та цікаву зустріч!
Увага! Зустрічі з експертною групою для проведення акредитаційної експертизи за спеціальністю 232 «Соціальне забезпечення» освітньо-професійної програми «Соціальне забезпечення» (ID у ЄДЕБО 32218) за першим рівнем вищої освіти в Університеті митної справи та фінансів відбудеться у період з 24.03.2021 по 26.03.2021.
 
Запрошуємо всіх зацікавлених на відкриту зустріч з експертами, яка відбудеться 24.03.2021 р. о 15:40.
 
Відкрита зустріч з експертами:  ID 32218 Університет митної справи та фінансів, ОП " Соціальне забезпечення"
Час: 24 березня, 2021 15:40-16:20
 
Підключитись до конференції Zoom:
 
Ідентифікатор конференції: 946 0695 4561
Код доступу: 15790w
 
01.03 відбулася знакова подія для всіх, хто пов'язаний з освітньо-професійною програмою «Соціальне забезпечення»: був підписаний договір про співпрацю з Департаментом соціальної політики Дніпровської міської ради.
 
Цієї події чекали з обох боків: як з'ясувалося, для реалізації унікальних реформ у сфері соціального забезпечення, які проводяться мером Дніпра Борисом Філатовим, потрібні унікальні фахівці, яких готують в УМСФ на освітній програмі «Соціальне забезпечення»! Мова йде не тільки про проходження виробничої та інших видів практик, а й працевлаштування випускників. Тож, наші можливості стали більшими!
 
Сподіваємося не просто на плідну, а на результативну співпрацю! Ми завжди готові допомогти рідному місту квітнути надалі!
Відбулась зустріч з керівництвом Українсько-Німецького Благодійного фонду "Карітас-Донецьк". Було доопрацьовано Меморандум про співпрацю з цією благодійною організацією.
Виявилося, що для багатьох аспектів діяльності благодійної організації потрібні наукові дослідження, які можуть провести представники кафедри соціального забезпечення та податкової політики саме нашого Університету.
Стільки попередніх планів склали на рік! Тож після підписання меморандуму занурюємося в роботу!
А студенти спеціальності «Соціальне забезпечення» з нетерпінням чекають на те, щоб долучитися до досліджень про соціальні потреби молоді.
Бо хто, як не ми?
Інформуємо Вас про актуальну пропозицію від кафедри соціальної реабілітації та соціальної педагогіки факультету психології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, а саме, про старт конкурсного відбору учасників Школи соціального лідерства-2021 "Молодіжні практики соціального проектування".
Цьогорічна Школа - це чудова можливість для студентів та молодіжних лідерів навчитися або покращити свої навички створення та реалізації соціальних проектів.
Будемо вдячні за сприяння у розповсюдженні інформації про Школу серед Ваших колег, аспірантів та студентів.
Детальні умови участі у Школі представлені в інформаційному листі, що додається, та у Положенні про конкурсний відбір учасників за посиланням: https://cutt.ly/xkEh8w4
Дедлайн подачі заявок: 28 лютого 2021 року (включно).
Більше інформації на сторінці проекту Школа соціального лідерства та у Facebook-події Школа соціального лідерства №9
З повагою та сподіваннями на співпрацю,
Організаційний комітет Школи соціального лідерства
ГО "Центр інклюзивної творчості Арт паралелі" звертається до всіх мешканців Дніпра про підтримку! До дня людини з синдромом Дауна та дня народження нашого центру оголошено акцію!
Це наші давні друзі інклюзивний театр "Незабудки", який переріс в цілий арт-центр.Візьміть участь та підтримайте особливих діток!
Тел. 067 4926453
АТ "ОТП БАНК" 300528
UA983005280000026001000005017
Код отримувача: 44138098
сума:
призначення платежу: "безповоротна фінансова допомога"
Страница 1 из 8

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка Центру кар'єри УМСФ: Facebook

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    Вы здесь: Головна Новини кафедри