Наукова діяльність

На замовлення Державної митної служби України кафедра виконала науково-дослідницьку роботу «Розробка методичного, апаратного та програмного забезпечення системи ідентифікації культурних цінностей для реєстрації та контролю по переміщенню їх через митний кордон України» та розробила Програмно-інформаційний комплекс "Переміщення культурних цінностей" , включений до ЄАІС митної служби України.

З 2014 р. кафедра працює за держбюджетною темою «Розробка стандарту каталогізації артефактів як спосіб збереження національного культурного надбання з урахуванням міжнародного досвіду": Номер державної реєстрації НДР:0115U007053, у виконанні якої беруть участь всі викладачі та співробітники кафедри та лабораторії.

Викладачі кафедри публікують наукові статті у виданнях, включених до міжнародних наукометричних баз даних, у провідних фахових виданнях, крім того Калашникова О.Л., Панфілова Г. Б., Літвінов В. В. є авторами підручників та навчальних посібників, в тому числі з грифом МОН.

За час існування кафедри підготовлено і захищено 6 кандидатських дисертацій, завершується робота ще над 2 кандидатськими дослідженнями.

В різний час на кафедрі працювали й отримали ступінь кандидата наук: Марченко Олена Анатолівна, Гончаров Руслан Єгорович, Кулєшова Тетяна В’ячеславівна, які зараз працюють в інших вищих навчальних закладах України.

Кафедра виконує активну культурно-виховну роботу. Так, у вересні 1999 року кафедрою відкрито Художню галерею АМСУ, де виставляються роботи сучасних українських митців. Експозиція Художньої галереї змінюється тричі на рік, що надає можливість знайомитися з широким колом різножанрових творів сучасних українських художників.

На кафедрі функціонують 2 курсантських наукових гуртка – «Сучасна українська мова» (керівник – к.філол.н., доцент Тараненко К.В., «Психологічний гурток» (керівник – к.психол.н., доцент Панфілова Г.Б.).

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    Ви тут: Головна Наукова діяльність