При вступі до Академії подаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання базового рівня.

 

Згідно до положень Умов прийому до вищих навчальних закладів України у 2015 році та пунктів 4.6 й 4.7 Правил прийому до Університету митної справи та фінансів у 2015 році, до участі у конкурсному відборі для зарахування на навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра вступник подає сертифікат незалежного зовнішнього оцінювання, виданий у 2015 році з мінімальним значенням кількості балів сертифікату 100 балів.

Для конкурсного відбору осіб, які на основі повної загальної середньої освіти вступають до Університету митної справи та фінансів для здобуття ступеня бакалавра зараховуються бали сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання базового рівня (результати вступних екзаменів) з трьох предметів.

 

Прохідний бал визначається на рейтинговій основі в залежності від балів абітурієнтів, тому різний кожного року та за спеціальностями. З прохідним балом за минулі роки за спеціальностями можете ознайомитися в ІС "Конкурс"

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка Центру кар'єри УМСФ: Facebook

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    Вы здесь: Головна Всеукраїнська студентська олімпіада Українська мова Факультети ІТСТ Кафедра інформаційних систем та технологій