ШАНОВНІ УЧАСНИКИ ОЛІМПІАДИ!

Відповідно до листа МОН України «Щодо студентських олімпіад, конкурсів та турнірів» від 07.09.2020 № 1/9-515 повідомляємо, що Всеукраїнська студентська олімпіада у галузі знань «Право» зі спеціальності «Право» переноситься на період загальнонаціонального карантину.

 
 
Загальна інформація про проведення ІІ етапу 
Всеукраїнської студентської олімпіади у галузі знань «Право», спеціальність «Право» у 2019-2020 н. р. (далі - Олімпіада) м. Дніпро
 
Мета Олімпіади: виявлення та підтримка обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання, розвиток і реалізація здібностей студентів, стимулювання і активізації їх науково-дослідної роботи, творчої праці, а також стимулювання педагогічних та науково-педагогічних працівників, підвищення якості підготовки фахівців, системного вдосконалення навчального процесу.

Місце проведення Олімпіади: Університет митної справи та фінансів, вул. Володимира Вернадського 2/4, м. Дніпро.

Формат проведення Олімпіади:

Для участі в Олімпіаді запрошуються не більше трьох студентів старших курсів, які стали переможцями І етапу Олімпіади у 2019-2020 н. р. закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівня акредитації, що здійснюють підготовку у галузі знань «Право».

Заклади вищої освіти, які зацікавлені в участі своїх представників (студентів, курсантів) в Олімпіаді, повинні до 01 березня 2020 р. надіслати на адресу Організаційного комітету Олімпіади заповнені анкети окремо на кожного з учасників, згідно Положення «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України 13 грудня 2012 року № 1410.


Правила проведення Олімпіади:

1. Олімпіада проводиться у два тури: командний тур та індивідуальний тур. Змагання у кожному турі проводяться у формі тестування з окремих навчальних дисциплін, за якими здійснюється підготовка фахівців у галузі знань «Право» у закладах вищої освіти України.

2. Завдання складені українською мовою у формі тестів (командний тур – 200 питань, індивідуальний тур – 100 питань) та виконуються кожним учасником Олімпіади самостійно.

3. У командному турі приймають участь не менше двох представників (студентів, курсантів) від закладу вищої освіти, які були заявлені та зареєстровані у встановленому порядку.

У командному турі визначаються команда-переможець, команди, які посядуть ІІ та ІІІ місця, а також рейтинг команд-учасниць на підставі середнього арифметичного результатів розв’язання завдань представниками команди від кожного закладу вищої освіти України.

Командний тур передбачає виконання учасниками завдань з таких навчальних дисциплін:

Адміністративне право;
Адміністративне процесуальне право;
Господарське право;
Господарське процесуальне право;
Екологічне право;
Конституційне право;
Криміналістика;
Кримінальне право;
Кримінальне процесуальне право;
Міжнародне право;
Міжнародне приватне право;
Основи римського приватного права;
Податкове право;
Сімейне право;
Теорія держави та права;
Трудове право;
Цивільне право;
Цивільне процесуальне право.

4.  В індивідуальному турі приймають участь не менше 25%, але не більше 35% від загальної кількості учасників командного туру, які показали кращі результати з розв’язання завдань командного туру. Остаточна кількість учасників індивідуального туру визначається оргкомітетом та журі Олімпіади після підведення підсумків командного туру.

Індивідуальний тур передбачає виконання учасниками завдань з таких навчальних дисциплін:
Господарське право;
Екологічне право;
Криміналістика;
Кримінальне право;
Кримінальне процесуальне право;
Міжнародне право;
Податкове право;
Трудове право;
Цивільне право; 
Цивільне процесуальне право.


Додаткова інформація:

1. Кореспонденцію, пов’язану з організацією і проведенням Олімпіади, необхідно надсилати на адресу: Університет митної справи та фінансів, вул. Володимира Вернадського, 2/4, м. Дніпро, 49000, (з позначенням «Олімпіада»), або на e-mail: olimpiada.umsf@gmail.com

2. Усі витрати, пов’язані з відрядженням (проїзд, проживання, харчування тощо) оплачуються учасниками (студентами, курсантами та викладачами, які їх супроводжують) за власний рахунок, або за рахунок закладів вищої освіти, які надають відрядження.

Інформацію щодо необхідності бронювання житла заздалегідь надати до Організаційного комітету.

3. Інформацію щодо культурно-дозвільної програми Олімпіади та інший роздатковий матеріал будуть надані учасникам під час реєстрації.

4. Учасники Олімпіади повинні мати при собі студентський квиток і паспорт для підтвердження їхньої особи.

5. Інформацію щодо проведення Олімпіади також можна отримати на офіційному сайті Університету: http//umsf.dp.ua.

6. Для зручності комунікації між організаційним комітетом та учасниками Олімпіади необхідно до 01 березня 2020 р. на сайті Олімпіади заповнити онлайн-анкету команди учасниці.


Контактна інформація Організаційного комітету Олімпіади:

Голова організаційного комітету:

Приймаченко Дмитро Володимирович – доктор юридичних наук, професор, проректор з наукової роботи Університету митної справи та фінансів
Заступник голови організаційного комітету:

Ліпинський Владислав Віталійович – кандидат юридичних наук, доцент, директор ННІ права та міжнародно-правових відносин Університету митної справи та фінансів.
Відповідальний секретар організаційного комітету:
 
Марценюк Олена Олександрівна – кандидат наук з державного управління, керівник навчально-наукового центру Університету митної справи та фінансів.


Контакти:

Університет митної справи та фінансів, вул. Володимира Вернадського, 2/4, м. Дніпро, 49000,
Електронна сторінка Олімпіади: http//umsf.dp.ua
Електронна пошта: olimpiada.umsf@gmail.com
Контактний номер: +38 066 2561385  (Марценюк Олена Олександрівна)Відповідно до листа МОН України «Щодо студентських олімпіад, конкурсів та турнірів» від 07.09.2020 № 1/9-515 повідомляємо, що Всеукраїнська студентська олімпіада у галузі знань «Право» зі спеціальності «Право» переноситься на період загальнонаціонального карантину.

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка Центру кар'єри УМСФ: Facebook

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    Вы здесь: Головна Всеукраїнська студентська олімпіада Українська мова FAQ Яка вартість навчання в Академії?