Павлов Артем

Павлов

Випускник 2018 року

- начальник Департаменту правового забезпечення Дніпровської міської ради, крім того, є депутатом Дніпровської міської ради.

Додаткова інформація:

- у 2007 році закінчив Дніпропетровський національний університет за спеціальністю «Право», а у 2018 році – магістратуру в Університеті митної справи та фінансів зі спеціальності «Менеджмент».

Відгук Артема про навчання в Університеті:

«За першою освітою я юрист, але, працюючи на керівній посаді, відчув потребу здобути кваліфікаційний рівень у галузі управління. На основі багатьох позитивних відгуків випускників Університету, зупинив свій вибір саме на цьому навчальному закладі.

Менеджмент – це, перш за все, мистецтво роботи з людьми. Переконаний, що кожен менеджер сьогодні просто зобов'язаний вкласти певний час і енергію для формування, підтримки та підвищення своїх кваліфікаційних показників і характеристик, які необхідні для підвищення особистого потенціалу.

Отримані під час навчання у магістратурі знання та навички, безумовно, сприятимуть підвищенню рівня моєї професійної компетентності та якості прийнятих управлінських рішень»

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    Вы здесь: Головна Випускникам Досягнення випускників Українська мова Главная(новости) Наша гордість/Олександр Герасименко