Юлія Мельник (Плєхова)

Юлія ПлєховаВипускниця 2011 року

- начальник управління організаційного розвитку Департаменту кадрової політики і роботи з персоналом ДФС.

Додаткова інформація

У 2008 році закінчила Академію митної служби України за спеціальністю "Право", у 2011 році - магістратуру з державного управління.

Начальник управління організаційного розвитку Департаменту кадрової політики і роботи з персоналом ДФС. Крім того, завершує роботу над дисертаційним дослідженням в Університеті ДФС на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук.

У 2008 році вступивши до АМСУ та ДНУ, вибір зробила саме на користь митної академії. І жодного дня не пожалкувала. Дисципліна, фахова підготовка, вивчення кількох іноземних мов, професійний професорсько-викладацький склад – це не повний перелік тих переваг, які надає підготовка в Академії. Навчання в Академії подарувало мені той старт і можливості для саморозвитку, які дозволили реалізувати себе в повній мірі.  

Спогади Юлії:

«У 2008 році вступивши до АМСУ та ДНУ, вибір зробила саме на користь митної академії. І жодного дня не пожалкувала. Дисципліна, фахова підготовка, вивчення кількох іноземних мов, професійний професорсько-викладацький склад – це не повний перелік тих переваг, які надає підготовка в Академії. Навчання в Академії подарувало мені той старт і можливості для саморозвитку, які дозволили реалізувати себе в повній мірі.

За майже 10 років державної служби спочатку в ДМСУ, Міндоходів, ДФС пройшла шлях від головного інспектора відділу організації професійного навчання до начальника Управління організаційного розвитку. Управління займається організацією навчання персоналу всієї системи ДФС, проведенням конкурсів на вакантні посади в апараті ДФС, ключові посади керівного складу в територіальних органах ДФС, а також щорічною оцінкою ефективності роботи персоналу ДФС.

У 2015 році брала участь у Міжнародному форумі Внутрішньо-європейської організації податкових адміністрацій з професійного навчання та розвитку (IOTA) в Баку, у 2016 році – у тренувальному курсі ВМО з питань інституційного розвитку за сприяння Frontex, у 2017 році -отримала позачергове звання радника податкової та митної справи ІІ рангу.

Переконана, що нереальних цілей не існує, на їх реалізацію просто потрібно більше часу. Вдячна всьому колективу Академії, особливо викладачам, наставникам за науку, розуміння та підтримку! Нових Вам успіхів, реалізації всіх творчих ідей та ініціатив! Для мене ви завжди будете прикладом для наслідування, особистостями з Великої букви!»

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    Вы здесь: Головна Випускникам Досягнення випускників Українська мова Дні народження Петруня Віра Юріївна