Юлія Медведюк

73280263 2426633390723248 6393268792457166848 nВипускниця 2007 року

Додаткова інформація:

  • У 2007 році закінчила Академію митної служби України за спеціальністю транспортні системи (автомобільний транспорт), а у 2017 році – Університет митної справи та фінансів за спеціальністю державна служба (економічна безпека).
  • З 2008 по 2012 рр. – Голова курсантсько-студентського наукового товариства. Закінчила Академію митної служби України за спеціальністю транспортні системи (автомобільний транспорт), а у 2017 році – Університет митної справи та фінансів за спеціальністю державна служба (економічна безпека).
  • Сьогодні Юля – завідувач сектору взаємодії з митними органами іноземних держав управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Дніпропетровської митниці ДФС, радник податкової та митної справи ІІІ рангу.
  • З урахуванням одержаних навичок на постійній основі залучається до роботи у Департаменті організації протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії ДФС України.
  • Спогади про студентське життя:
  • «Моя Академія…та…ще 2012 року….дала мені можливість крокувати шляхами життя із гордо піднятою головою…сміливо зустрічати випробування та долати перепони. Випускників Академії нині можна зустріти усюди: і в Сполучених Штатах Америки, Китайській Народній Республіці, і в Французькій Республіці і навіть в Об’єднаних Арабських Еміратах… Усюди, де б ми не були, ми зустрічаємо знайомі і такі щирі й рідні обличчя, які колись поєднала під одним дахом Alma mater. Я вірю в те, що наші студенти здобуватимуть найкращу освіту й надалі, отримуватимуть той вишкіл, що дасть їм змогу будувати прогресивне суспільство та правову державу…Цими рядками хочеться обійняти Білову Наталію Анатоліївну, Кузьменко Альбіну Ігорівну, Євсеєву Тамару Матвіївну, Калашнікову Ольгу Леонідівну та весь викладацький склад за ті щирі, правильні та теплі слова, які й досі згадую...Ці поради пам’ятаєш усе життя! Дякую вам!»

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    Вы здесь: Головна Випускникам Досягнення випускників Українська мова Главная(новости) Наша гордість/Олександр Герасименко