Ірина Голік (Григор'єва)

Ірина Голік Григорєва

випускниця 2010 року

спеціаліст відділу розробки профілів ризику Департаменту таргетингу та управління митними ризиками Державної фіскальної служби України. Радник податкової та митної справи ІІІ рангу.

Додаткова інформація:

у 2010 році закінчила Академію митної служби України за спеціальністю «Облік і аудит».

Працювала в митницях, центральному апараті Державної митної служби України, Міністерства доходів і зборів України, Державної фіскальної служби України.

На сьогодні є спеціалістом відділу розробки профілів ризику Департаменту таргетингу та управління митними ризиками Державної фіскальної служби України. Працюючи за напрямом управління ризиками, мала змогу вивчати досвід іноземних колег за кордоном, зокрема в США, Німеччині, Польщі, Литві. Брала участь в заходах у рамках залучення зовнішньої допомоги Європейської Комісії за підтримки інструментів інституційн'ої співпраці TWINNING, технічної допомоги ТАІЕХ, ініціативи Східне партнерство та ін. Неодноразово залучалась до проведення тематичних семінарів для посадових осіб митниць в рамках підвищення рівня професійної компетентності.

Нагороди, досягнення: у 2011 році оголошено подяку начальника Енергетичної регіональної митниці, у 2015 році за значний особистий внесок у розвиток фіскальної служби присвоєно позачергове спеціальне звання, у 2018 році нагороджено Почесним сертифікатом Всесвітньої митної організації за досягнення високих результатів у роботі.

Спогади Ірини про студентські роки:

«Свого часу, як і більшість випускників школи, я до останнього вагалась з вибором майбутньої професії. Але навчання в Академії дало змогу реалізувати себе, остаточно визначитись з напрямком руху та стало початком мого професійного шляху.

На сьогодні здійснення митної справи, зокрема аналізу та управління митними ризиками, потребує постійного руху. Маючи певний досвід, вважаю динамічність одним з найцінніших аспектів своєї роботи. Нові виклики дозволяють мені бути сучасною, змінюватись, розвиватись і щодня пізнавати щось нове. 

Дякую Академії за професію, якою я пишаюсь, безцінний досвід та знайомство з чудовими людьми, які стали частиною мого життя та чию підтримку відчуваю до сьогодні.

Бажаю Університету процвітання, талановитих студентів, а майбутнім абітурієнтам – безпомилкових рішень!»

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    Вы здесь: Головна Випускникам Досягнення випускників Українська мова Главная(новости) Наша гордість/Олександр Герасименко