Віталія Матієга (Булана)

Альхимович Олександра

Випускниця 2004 року

Додаткова інформація

- У 2004 році закінчила Академію митної служби України за спеціальністю «Інформаційні управляючі системи та технології», у 2012 - за спеціальністю "Державна служба".

- З 2007 року і дотепер - займає керівні посади за напрямком управління митними ризиками. Брала участь у становленні сучасної системи управління ризиками в українській митниці (в т.ч. автоматизованої системи аналізу та управління ризиками під час митного контролю).

Відзначена нагородами: нагрудний знак "Відмінний митник", медаль "За працю і звитягу», подяка Генерального Секретаря Всесвітньої митної організації.

З 2012 року - сертифікований тренер  Всесвітньої митної організації в рамках програми "Глобальний щит" (Global Shield Programme - щодо боротьби з незаконними переміщеннями хімічних прекурсорів, що можуть бути використані для виготовлення саморобних вибухових пристроїв).

Побажання від Віталії студентам: "Світ активно змінюється. Тому навчайтесь новому щодня і не бійтесь створювати щось нове і втілювати свої ідеї в життя. Це насправді дуже цікаво."

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    Вы здесь: Головна Випускникам Досягнення випускників Українська мова Главная(новости) Наша гордість/Олександр Герасименко