Віталій Дубіль

Випускник 2004 року

Додаткова інформація

у 2004 році закінчив з відзнакою Дніпропетровський Державний Фінансово-Економічний Інститут (нині - УМСФ) за спеціальністю «Фінанси».

В 2016 році Віталій закінчив Executive MBA в IE Busines School (Мадрид, Іспанія).

Працює в Світовому Банку у місті Вашингтон, Округ Колумбія (США) де займається

розвитком стосунків з фінансовими донорами - урядами розвинутих країн та великими корпораціями. Є засновником та головою Асоціації Українців Групи Світового Банку та Міжнародного Валютного Фонду, яка була створена з метою популяризації культури України та просування інтересів країни в установах Групи та МВФ.

приділяє велику увагу волонтерській діяльності. Влітку 2014, на початку війни на Донбасі, він заснував міжнародний гуманітарний проекту "Support Hospitals in Ukraine" ("Підтримка Лікарень України"), метою якого є доставка з США в лікарні України коштовного медичного обладнання безкоштовно для українських лікарень. В середині березня 2018 у Дніпро буде доставлений четвертий контейнер з коштовним медичним вантажем. Більше про проект можна дізнатися на сайті www.uahospitals.org

На визнання гуманітарної дільності, отримав кілька нагород. Зокрема, за особисті заслуги та значний внесок в розбудову Дніпропетровської області, у вересні 2016 року він отримав нагороду "25 Років Незалежності України" від Дніпропетровської Обласної Ради та Дніпропетровської ОДА.

В липні 2017 в Мадриді отримав престижну нагороду IE EPIC Award, якою IE Business School нагороджує випускників за виняткові досягнення на міжнародній арені в бізнесі, політиці, громадській дільності та міжнародних відносинах.

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    Вы здесь: Головна Випускникам Досягнення випускників Українська мова Главная(новости) Наша гордість/Олександр Герасименко