Савуляк Ігор Миколайович

Савуляк Ігор Миколайович у 2002 році закінчив Академію митної служби України

власник інтернет-магазина KLONDAYK.

Спогади Ігоря про студентські роки:

«Працювати у Державній митній службі України була мрією мого життя, тому після закінчення у 1997 році загальноосвітньої школи проблем з вибором вищого навчального закладу не було. Одразу приїхав та вступив на перший курс Академії митної служби України, де провчився п'ять чудових років. За ці роки я не тільки здобув освіту, яка стала при нагоді у подальшому житті, а знайшов ще важливіше - справжніх друзів, з якими ми спілкуємось й після закінчення Академії.

Після закінчення у 2002 році Академії доля привела мене у чудовий колектив Київської регіональної митниці, де я пропрацював п'ять наступних років. Київська регіональна митниця з перших днів роботи справила на мене враження міцного та злагодженого механізму. Але митниця не тільки дала мені досвід практичної роботи на державній службі, я там знайшов найголовніше в житті - свою другу половинку.

Здобута в Академії вища освіта та практичний досвід роботи на митниці підштовхнув мене до одного з головних кроків мого життя - заснувати власний бізнес. Так було прийнято рішення про заснування інтернет-магазину техніки та обладнання для дому і саду "KLONDAYK", який за 10 років свого існування довів, що рішення було прийняте абсолютно вірно.

Я з теплими почуттями згадую роки навчання в Академії та життя у гуртожитку. Дуже вдячний всьому колективу університету, а особливо рідній кафедрі обліку і аудиту (тепер - кафедра обліку, аудиту, аналізу і оподаткування) за ті знання та той життєвий досвід, який неможливо отримати в іншому місці»

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    Вы здесь: Головна Випускникам Досягнення випускників Українська мова Дні народження Петруня Віра Юріївна