Курілова Лілія Сергіївна

Курілова Лілія Сергіївна у 2015 році закінчила Академію митної служби України .

начальник планового відділу ТОВ «Фомтек».

Спогади Лілії про студентські роки:

«Академія митної служби України є одним з лідируючих закладів вищої освіти в нашій країні, тому я без сумнівів надала свої документи на вступ саме сюди, на факультет економіки і менеджменту (зараз - факультет управління), і жодного разу не пошкодувала про свій вибір. Зайдіть в Головну будівлю і зверніть увагу на прізвища тих вчених, які вчилися і працювали тут, неперевершену атмосферу читального залу і аудиторій - сама обстановка в Академії митної служби, налаштовує на серйозну роботу над собою і наукою.

За час навчання в нашому університеті я знайшла не тільки міцні знання і цінні професійні якості, а й отримала по-справжньому університетське виховання, яке вигідно відрізняє випускників АМСУ від випускників інших ВНЗ.

Можливість поєднання навчання з роботою розвинула в мені першокласні комунікаційні та організаційні навички, подарувала вірних друзів і товаришів, зв'язок з якими став міцною основою для перших професійних кроків. Зараз я працюю у сфері бізнесу, і кожного разу, в думках, дякую за неперевершені 5 років навчання та ті глибокі знання що я отримала»

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    Вы здесь: Головна Випускникам Досягнення випускників Українська мова Главная(новости) Наша гордість/Олександр Герасименко