Жеребятьєва Вероніка Валеріївна

Жеребятьєва Вероніка Валеріївна, у 2014 році закінчила Академію митної служби України за спеціальністю «Облік і аудит».

- регіональний менеджер голосового бізнесу Америки, Африки та Середнього Сходу міжнародної телекомунікаційної компанії «BICS».

Спогади Вероніки про студентські роки:

«Академія митної служби України привернула мою увагу, коли виникло питання вступу до вищого навчального закладу, адже вона мала міцну репутацію серед українських Вишів, і я вдячна долі, шо мала змогу навчатися в цьому чудовому закладі на економічному факультеті за спеціальністю «Облік і аудит» на очній формі навчання.

З перших днів навчання Академія відкрила мені цікавий та захоплюючий світ економічних наук, де я здобула ґрунтовні знання з бухгалтерського обліку та митного аудиту, які були скомбіновані з багатьма практичними завданнями, які надалі дуже допомогли в професійному житті. Навчання в Академії дозволяє спробувати себе в різних напрямках майбутньої професії та допомагає оволодіти різними економічними науками.

З перших днів я відчувала підтримку висококваліфікованого колективу професорів, які вкладали в нас свої знання та надавали можливість більш глибшого та детального розгляду тої чи іншої теми.

Всі п’ять років навчання я займала почесний пост старости групи. Цей додатковий досвід, який надала мені академія, дуже допоміг в моїй майбутній професії, адже розвив такі навички, як комунікація та відповідальність.

Нажаль, життя склалося таким чином, шо я не працювала на державній службі і дня (за винятком навчальних практик), адже мене запросили на стажування до Французької столиці, Парижу, а далі я продовжила свій професійний шлях в міжнародній компанії Брюсселя.

Я продовжую з теплотою в серці та великою вдячністю згадувати Академію та мою рідну кафедру обліку і аудиту, яка була для нас другим домом на цьому нелегкому шляху навчання. Академія дала мені не тільки знання, а ще й подарувала вірних друзів, з якими залишився міцний зв'язок на все життя».

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    Вы здесь: Головна Випускникам Досягнення випускників Українська мова Главная(новости) Наша гордість/Олександр Герасименко