Качуровська Леся Володимирівна

Качуровська Леся Володимирівна закінчила у 2004 році Академію митної служби України.

директор ТОВ «Експертно-консалтингова група «Укрмитсервіс».

Спогади Лесі про студентські роки:

Державна митна служба з перших днів роботи справила на мене враження міцного, злагодженого механізму, тому я з превеликим задоволенням скористалася наданою мені можливістю вступити до Академії митної служби України на заочну форму навчання. Поєднання роботи та навчання дозволило мені одночасно здобути теоретичні знання та практичні навички.

Висококваліфікований колектив Академії відкрив переді мною цікавий світ митного аудиту, якому я присвятила майже десять років свого професійного життя. Надані Академією ґрунтовні знання бухгалтерського обліку в поєднанні з знаннями напрямку митного регулювання, дозволили мені суттєво розширити професійний світогляд та знайти своє місце у професійному напрямку.

Це неабияке задоволення, коли здобуті знання не «лежать на поличці», а використовуються на благо суспільства. Здобуті знання дозволили мені забезпечити донарахування несумлінним платникам податків багатомільйонних сум митних платежів, реалізувати себе і в напрямку законотворчої роботи, результатом чого стало законодавче закріплення процедури здійснення митного аудиту в Україні.

На даний час внаслідок життєвих обставин, після 18 років роботи на державній службі я працюю на стороні бізнесу. І продовжую з вдячністю згадувати Академію, де я здобула не тільки знання, а й знайшла багато вірних друзів, зв'язок з якими став міцною запорукою успіху на професійному шляху».

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    Вы здесь: Головна Випускникам Досягнення випускників Українська мова Дні народження Петруня Віра Юріївна