Шумік Ірина

Шумік Ірина Випускниця 2003 року

Додаткова інформація

- в 2003 році закінчила Дніпропетровський державний фінансово-економічний інститут (нині - УМСФ) за спеціальністю «Фінанси». У роки навчання була лідером студентського самоврядування інституту. 

- заступник начальника управління науки, вищої та професійно-технічної освіти – начальник відділу науки, вищої освіти та атестаційної експертизи департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації

- у 2014 році захистити кандидатську дисертацію з державного управління, присвячену корпоративному управлінню соціальним розвитком територіальних громад.

- Наприкінці 2017 року перемогла у конкурсі на зайняття вакантних посад фахівців з питань реформ МОН та стала державним експертом з питань європейської інтеграції та координації міжнародних зв’язків директорату стратегічного планування та європейської інтеграції, а також генеральним директором директорату професійної освіти.

Побажання від Ірини студентам: «Шановні друзі, опановуйте вищу економічну освіту, вона є запорукою успіху!»

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    Вы здесь: Головна Випускникам Досягнення випускників Українська мова Главная(новости) Наша гордість/Олександр Герасименко