Людмила Горобей

Людмила Горобей

Додаткова інформація

У 2007 році закінчила Академію митної служби України за спеціальністю

«Облік та аудит».

- заступник начальника управління – начальник відділу фінансового супроводження в рамках міжнародного співробітництва та методології управління супроводження міжнародних проектів та методології Департаменту фінансування, бухгалтерського обліку та звітності Державної фіскальної служби України.

- Має відомчу відзнаку Держмитслужби України «Відмінний митник» 2 ступеня та Подяку Прем’єр-міністра України.

Спогади Людмили про студентські роки:

«Я вдячна долі за те, що мої студентські роки пройшли саме в Академії митної служби. Можу впевнено сказати, що Академія (тепер вже Університет митної справи та фінансів) та митна служба дійсно відкрили для мене двері в світ. Завдяки здобутим знанням я змогла працювати в митниці за різними напрями: як за напрямом бухгалтерського обліку, так і за напрямом митної справи. Хоча моїм основним обов’язком вже довгий час є методологія бухгалтерського обліку, проте митна специфіка в роботі бухгалтерії на митниці була присутня завжди. Це і гарантування сплати митних платежів, і облік та розпорядження конфіскованими цінностями та багато іншого. 

Митна справа – важливий елемент розвитку світової економіки, любов до якої виховала в мені звісно ж Академія. Обмін досвідом із зарубіжними колегами завжди відігравав важливу роль для української митниці, тому знання англійської займає важливе місце в моїй роботі, за що я знову ж таки вдячна Академії та моїй викладачці іноземної мови – Тетяні Володимирівні Чухно.

Спілкування з іноземними колегами та друзями стало невід’ємною частиною мого життя. У 2009 році я пройшла відбір на навчання в Національному інституті політичних досліджень Японії за програмою Всесвітньої митної організації, де отримала диплом магістра державних фінансів. Згодом мала честь представляти країни східноєвропейського регіону у ВМО з фінансових питань та брати участь в інших міжнародних заходах. 

Почавши працювати я зрозуміла, що знання надають широкі можливості для пошуку себе, вибору того, чим хочеш займатись, знайомства з цікавими людьми. І цим знанням я завдячую своїй Академії.

АМСУ для мене - це потяг «Дніпропетровськ – Київ», це безсоні ночі під час сесій, книжки, реферати (які ми ще писали від руки!), перші зірочки на погонах, це місце, де до тебе вперше почнуть звертатись на «Ви», це дискотеки в холі гуртожитку та друзі назавжди! 

Від огляду форми перед 1 Вересня (на якому вже, на жаль покійний, шановний Петро Панфілович Падун, перший ректор Академії, зробив мені зауваження), до чарівного випускного вечора на березі Дніпра пройшло неначе ціле життя – наше незабутнє студентське життя. 

Професійний склад викладачів Академії виховав в нас наполегливість, старанність, вміння не лише вчитись, але й відпочивати. Незабутнім для кожного з випускників залишиться новорічний карнавал економічного факультету, на якому наші любі викладачі ставили цілу театральну постановку для своїх студентів! Не можу не згадати про свого куратора – Надію Михайлівну Тополенко, яка об’єднала нашу групу ЕО02-1 в одну студентську родину. 

Академія поєднала людей з різних куточків України: Дніпро, Київ, Євпаторія, Вінниця, Львів… Всі ми з гордістю говоримо, де навчались. З радістю приїжджаємо в Дніпро та знаємо, що нас тут завжди чекають.

Навчання в Академії – це те, що пам'ятатимеш завжди і звідки починаються твої досягнення та успіхи! 

Пізнавайте, вчіться, насолоджуйтесь життям, будьте розумними і цікавими, обирайте те, що приносить задоволення, ставайте тими, ким мрієте бути!"

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    Вы здесь: Головна Випускникам Досягнення випускників Українська мова Главная(новости) Наша гордість/Олександр Герасименко