Сергій Кондратьєв

кондратьевВипускник 2004 року

Працює в Vodafone Україна. Розробник вищої категорії.

Додаткова інформація:

  • У 2004 році закінчив Академію митнтої служби України за спеціальністю «Інженер з комп'ютерних систем».
  • Розробник системи електронного документообігу.
  • Найбільші завершені проекти - впровадження в Компанії електронного цифрового підпису, побудові мобільного додатка для електронного документообігу, конструктор документів (службові, накази, звіти, договори), система розпізнавання тексту (бланків документів). На поточний момент працюю над інтеграцією внутрішніх систем електронного документообігу Компанії із зовнішніми системами (vchasno, document online, medoc).
Спогади Сергія про студенстські роки:
"Моє перебування в Академії було незвичайним. Я вступав у коледж, а вже перед самим четвертим курсом моя спеціальність отримала акредитацію фахівця.
Мені подобалося все, до сих пір згадую все з посмішкою. Навіть якщо були і сумні моменти.
Гуманітарні предмети мені особливо не давалися, так як і всі, що було пов'язано з вищою математикою. Але варто віддати належне, під час викладання вищої математики С. І. Жиром - отримував свою заслужену четвірку і дуже цим пишався :)
У період навчання був учасником хору під керівництвом Зубахи, заняття не дуже "круте", але давало свої плюси :) Під цією "відмазкою" із задоволенням прогулював деякі пари :)
Звичайно ж не обходилося без безсонних ночей перед іспитами, стертих пальців після графічних робіт з креслення. Вважаю роки проведені в стінах Академії хорошою школою.
Тут я вчився не тільки спеціальності, але і вчився життя".

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    Вы здесь: Головна Випускникам Досягнення випускників Українська мова Главная(новости) Наша гордість/Олександр Герасименко