12 квітня 2019 року відбулась зустріч студентів УМСФ з генеральним директором напряму Хім Кур’єр інформаційного агентства «Метал Кур’єр» Артемом Затворним.
 
Під час своєї презентації «Як стати успішним аналітиком» Артем Затворний детально висвітлив всі аспекти із запропонованої тематики, надав свої рекомендації та відповів на важливі запитання, які хвилюють студентів.
 
Зокрема, акцентувалась увага на наступних питаннях:
- як зібрати, проаналізувати та оформити зібрану інформацію; 
- як здійснюється аналіз світового ринку (на прикладі ринку полімерів);
- як стати найуспішнішим  аналітиком світового рівня у своїй галузі;
- які найбільш затребувані вакансії та програми, студентські програми стажувань без відриву від навчання з подальшим працевлаштуванням за фахом.
 
Зустріч була цікавою та корисною для студентів, оскільки надала можливість з’ясувати найактуальніші питання сучасного ринку праці та вимоги роботодавців до знань та вмінь майбутніх фахівців.
Майстер-клас для студентів спеціальності «Журналістика» провели головний редактор газети «Днепр вечерний» Ірина Авраменко та відомий спортивний журналіст, ветеран газети Анатолій Косий. Відбувся зацікавлений діалог щодо сучасних підходів до діяльності мас-медіа як бізнесу, специфіки підготовки друкованої та Інтернет-версій газети, редакційної та рекламної політики сучасної газети, її цільової аудиторії. Визнаний метр спортивної журналістики Придніпров’я А.М. Косий поділився досвідом власної творчої діяльності, розповів про цікаві історії зі своєї багаторічної творчої практики, порадив студентам постійно цікавитися всім, що відбувається навколо та розвивати свої творчі здібності. Щодня створювати щось нове, не боятися руйнувати шаблони рекомендувала студентам І.А. Авраменко, адже сучасна журналістика протягом останнього десятиліття змінилася кардинально і перетворення ці тривають, а тому молодим фахівцям слід постійно бути у тренді цих змін.
 
Зустріч відбулася у рамках циклу заходів Центру журналістики та медіакомунікацій Університету митної справи та фінансів, приурочених 60-річчю Національної спілки журналістів України.
Майстер-клас «Де гроші залишають слід: електронні інструменти контролю місцевої влади» для студентів УМСФ спеціальностей «Журналістика» і «Публічне управління та адміністрування» провела експерт з відкритих даних у секторі публічних фінансів, головний редактор журналу Mind lab Анастасія Розлуцька. Під час зустрічі йшлося про ринок відкритих даних в Україні, аналіз даних, електронні сервіси для ознайомлення з публічною інформацією у формі відкритих даних, пошук інформації та тем для журналістських розслідувань. У такий спосіб майбутні журналісти та управлінці отримали можливість познайомитися із сучасними підходами щодо роботи з публічною інформацією, використання відкритих даних, методами забезпечення відкритості й прозорості місцевих органів публічної влади в сучасному інформаційному просторі.
 
Захід проводився у рамках діяльності Центру журналістики та медіакомунікацій УМСФ у співробітництві з Центром інформаційних досліджень та ресурсних послуг «Меридіан» (м. Львів), що за підтримки Посольства США в Україні реалізує нині проект з висвітлення місцевих реформ у низці областей.
Банк Аваль оголошує набір на стажування із наступним працевлаштуванням у відділеннях банку. Навчання розпочинається з 11 лютого, триває 6 тижнів. Стажери отримують оплату у розмірі 4 тис. грн. Контактна особа - Ольга Пальона регіональний менеджер з управління групою відділень Дніпропетровської обласної дирекції АТ "Райффайзен Банк Аваль" (моб.тел. (067) 6013606).
З питань стажування та працевлаштування у банках звертатись також до відділу організації практики та сприяння працевлаштуванню, к.217, тел.:756-05-16.
 
АТ АБ «Радабанк» запрошує студентів та абітурієнтів на лекцію «Історія грошового обігу на території України» та огляд експозиції музею грошей у приміщенні банку. Керівництво банку також запрошує бажаючих на лекції «Перспективи банківського ринку України», «Напрями у банківському бізнесі, які допомагають розвивати особисті якості». Інформація про час і місце проведення лекцій знаходиться на кафедрі банківської справи та фінансових послуг, к.416, тел.756-05-73.
 
АТ КБ «Приватбанк» запрошує студентів та абітурієнтів на екскурсію до відділень банку із інформацією про сучасні банківські послуги та спеціалізацію майбутніх банкірів. Екскурсія передбачає огляд сучасного банківського обладнання, ознайомлення з діяльністю найбільшого банку України. З питань організації екскурсії звертатися до кафедри банківської справи та фінансових послуг, к.416, тел.756-05-73.
До Університету митної справи та фінансів завітала Галина Левчук – представник компанії «KPMG Україна», що надає аудиторські, консультаційні та юридичні послуги, із презентацією можливостей компанії як для студентів так і для досвідчених фахівців.
 
Для участі у конкурсному відборі потрібно лише три складові: знання сфери діяльності, іноземної мови та бажання працювати. Тож бакалаври IV курсу і магістри фінансового факультету зацікавилися пропозиціями компанії та виявили бажання дізнаватися більше про умови працевлаштування.
 
Найбільш активні учасники отримали блокноти і ручки із символікою компанії.
Тож, Київ відкритий для Вас, варто лише спробувати!
Відбулася зустріч студентів та викладачів технічного факультету з потенційними роботодавцями – представниками Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України. Технічний факультет представляли в.о. декана технічного факультету Корнєєв М.В., в.о. завідувача кафедри кібербезпеки Прокопович-Ткаченко Д.І., в.о. завідувача кафедри інформаційних систем та технологій Ульяновська Ю.В., доц. кафедри транспортних систем Фірсов О.Д. Начальник управління Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України та заступник начальника другого відділу Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України розповіли студентам про особливості роботи служби, основні завдання та обов’язки які стоять перед співробітниками служби а також про вимоги до кандидатів. Студенти цікавились процедурою прийняття на роботу, практичним застосуванням отриманих знань та вмінь. Були обговорені навчальні плани підготовки фахівців та зміст навчальних дисциплін. Результатом зустрічі стало налагоджування та домовленості про подальшу співпрацю.
24 жовтня 2018 року в Університеті митної справи та фінансів відбувся І Конгрес «ВЛАДА – БІЗНЕС – МОЛОДЬ», який зібрав понад 300 підприємців малого та середнього бізнесу, представники органів державної та місцевої влади та студентів. Експерти у галузі підприємництва презентували студентам перспективи і можливості розвитку та реалізації їх талантів і здібностей у сфері бізнесу в Україні. Як зауважив в.о. голови обласної державної адміністрації О. Кужман, дуже важливо, що на конгресі присутні і підприємці, і студенти, адже початківці мають знати, які існують ризики та яку допомогу може надати держава.
 
Результатом проведення Конгресу стало підписання Меморандуму між Дніпропетровською облдержадміністрацію та УМСФ щодо соціально-просвітницької роботи з підготовки висококваліфікованих фахівців у сфері економіки та підприємництва, а також відкриття спільного Центру розвитку підприємництва, який стане майданчиком для бізнес-семінарів, майстер-класів, інтерактивних ігор для молоді регіону.
 
У рамках Конгресу також була представлена виставка товарів і послуг місцевих виробників.
 
Протягом дня відбулися майстер-класи та ділові ігри для студентів, де експертами й тренерами виступили знані фахівці з питань малого та середнього підприємництва Дніпропетровщини. Під керівництвом бізнес-менторів студентські команди змогли презентувати свої бізнес-проекти, які в майбутньому, сподіваємося, обов’язково втілять у життя.
 
Приємним бонусом заходу стала пропозиція директора Дніпровського центру розвитку місцевого самоврядування Олени Тертишної провести у грудні круглий стіл для студентства з децентралізації та ярмарок вакансій від об’єднаних територіальних громад Дніпропетровщини. Тож до нових зустрічей! Чекайте анонсів!
Сторінка 1 із 2

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    Ви тут: Головна Випусникам Центр кар'єри